ריקשה / טוק טוק דגם 3 (קטן) – הקשוחה הקטנה שבחבורה

חיית עבודה

פגשנו אותה בחצר מתחם של בית אבות גדול.. קטנה קטנה אבל נותנת עבודה..
עם ארגז במימדים של 90 ס”מ בקירוב רוחב, ו – 130 ס”מ אורך (המידות משתנות אך במעט מיצרן ליצרן מגל יבוא למשנהו..), לא תאמינו מה ניתן וכמה להעמיס עליה והיא רק הקטנה שבחבורה.
במתחם בית האבות השימוש בה נע בין עבודות גינון הכוללות העמסה של גזם בכמויות ומשקל בלתי נתפסים, לבין עבודות תחזוקה כלליות – העברות רהיטים, פסולת כללית ושיפוצים, שליחויות וחומרי בניין לעבודות שיפוצים.
היא עושה הכל בשיא היעילות האמינות והיכולת. הארגז שלה כמובן מתרומם באמצעות ידית ידנית בפעולה קלה ופשוטה ושופך את כל התכולה ברגע אחד.

ריקשה דגם 3 - קטנה קשוחה וחזקה, לחצר ולגן

ריקשה דגם 3 – קטנה קשוחה וחזקה, לחצר ולגן

היא שקטה ולא מתלוננת, לא מתקלקלת ומשתחלת בכל מקום, כולל כניסה בפועל לתוך בניינים ומסדרונות צרים..
קשוחה וחזקה ומתאימה לשרת במתחמים קטנים ומוסדרים, מתמרנת מעולה עם רדיוס סיבוב “מהפכני”…. המנוע שלה חזק עפ”ר W1200, טווח הנסיעה באזור ה 40 עד 50 ק”מ בתנאי עבודה קשים. ניתן למצוא אותה בטווח מחירים שנע בין 17,000 ו 19,000 ₪.

ריקשה דגם 3 - קטנה עם כושר העמסה כולל כלי העבודה

ריקשה דגם 3 – קטנה עם כושר העמסה כולל כלי העבודה

הריקשה נחשב רכב תפעולי, על אף שמתהדרת בכידון ולא הגה – זאת בשל זריזותה היחסית – ניתן למצוא אותה מוגבלת לתחום ה 25 קמ”ש, או לא מוגבלת לאזור ה 35 – 40 קמ”ש.
היצירתיים ישדרגו לה בקר חשמלי ויגבירו המהירות גם מעל 50 קמ”ש. לא בהמלצה שלנו.
הריקשה נחשבת לרכב תפעולי ובתור שכזה כדאי לדעת שנדרש רישיון נהיגה לתפעל אותה וסביבת נהיגה / עבודה מוסדרת, מאושרת ומפוקחת, אזור תפעולי הרשום במשרד התחבורה.

ריקשה דגם 3 - הקטנה המושלמת לעובדי תחזוקה וגננים

ריקשה דגם 3 – הקטנה המושלמת לעובדי תחזוקה וגננים

סגור לתגובות.