מרשל DH-C4-FB (FLAT BED) | דגם ייחודי עם קבינה

כלי מטרייד אין שהגיע לאתר שלנו. אנחנו משתדלים ברכבים תפעוליים לא לקחת יותר מדי סיכונים ולהכניס למערכת כלים באמת יפים עם פוטניאל מצוין שנרגיש טוב להנגיש אותם ללקוח מתאים שירגיש טוב בעצמו.

מרשל DH-C4-FB (FLAT BED)

רכב תפעולי הכי קלאסי שיש.
גם קשוח, גם גבוה, גם חזק, עם הופעה קרבית, המרשל (FLAT BED) DH-C4-FB Marshel הזה הפעים לנו את הלב בדיוק במקום הנכון. 2018 במצב יפה, נקי, ישר, ובמצב מצוין עם מצברים מעולים בני חודשים בלבד, צמיגים בשרניים איך לא – חדשים כמובן.. ובקיצור, כל הפלוסים והשקט שהוא יכול לשדר..

מרשל DH-C4-FB (FLAT BED)

הכלי נדיר עם קבינה סגורה, במקור היו לו גם דלתות, וכנראה שאי שם בתחילת הדרך מישהו הסיר אותן, אנחנו משערים כתוצאה מחום בקבינה ורצון לזרימה קולחת של אוויר נעים.
עוד היה חסר לכלי, הן דפנות הארגז האחורי המיוחד שלו בעל כושר ונפח נשיאה יפה.
כאמור הכלי עבר יישור קו אצלנו, כפי שאנו יודעים, אנחנו מספקים גם 30 ימי אחריות חשובים למקרה של תקלה לא צפויה, אנחנו טוענים כי 30 יום הם מספיקים כדי לגלות כל תקלה ברכב חשמלי.. מה שיעבוד חודש, ימשיך גם לעבוד חודשים רבים לאחר מכן.. זה בכל זאת מספק מעטפת של ביטחון לרוכש, ורצינות מהצד שלנו..

לפני

אז היו חסרות לו רק הדפנות, הלקוח ממש רצה כאלה, הן חשובות לתחזוקת אתר הנופש שלהם בשומרון.
ואנחנו? כמובן כמו שאנחנו, ספקים של שביעות רצון, הרמנו את הכפפה ללא בעיה, כמו שאנו יודעים לשדרג כלים תפעוליים בכל כיוון והקשר, הוצאנו את הכלי לסדנת השיפורים שלנו, וככה חזר הכלי ערב לפני הישלחו ללקוח הנרגש למחרת בבוקר

אז אתם בטח מתים לקבל את התשובה לשאלה הכי גדולה:
כמה הוא עלה?

לקבלת התשובה ו/או מידע לגבי כלי רכב תפעולי דומים או אחרים במאגר שלנו התקשרו אלינו: 077-8049041

אחרי

עד הפרט האחרון:
כולל שער אחורי נפתח

שירות עד מסירה של איכות ללא תחרות.
אנחנו יכולים להפיק עבורכם ממש כמעט כל דבר, תוספת, סוג וצורך שתרצו, רכב חשמלי חדש או יד 2.

צ’אטטו איתנו בוואטס – 055-9107720

סגור לתגובות.